FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze JEANTIL
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Maszyny rolnicze - Sulky
Siewniki
Maszyny uprawne
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
MEDIA
Facebook
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
��ADOWARKI TELESKOPOWE FARMLIFT

ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O WYDAJNYM PROWADZENIU

Serię ładowarek teleskopowych Farmlift zaprojektowano i wykonano, aby zaspokoić różne potrzeby współczesnych rolników – od właścicieli mniejszych gospodarstw aż po posiadaczy ogromnych firm. Niezależnie od potrzeb zawsze znajdziesz odpowiedni model ładowarki Farmlift. Jakikolwiek model wybierzesz, wiesz, że możesz liczyć na najwyższą wygodę pracy, krótkie czasy załadunku i błyskawiczną reakcję maszyny.

 

6 MODELI O MAKSYMALNYM ZSIĘGU OD 5,7 DO 9,1 M

PRACUJ WYGODNIE

Wszystkie modele Farmlift standardowo odznaczają się doskonałą widocznością, niskim poziomem hałasu i dobrą ergonomią. Uzyskaj wygodę, na jakiej Ci zależy: od prostego modelu Farmlift 525 aż do luksusowo wyposażonego 742. Możesz wybrać model najlepiej przystosowany do Twoich potrzeb. Wentylacja należy do wyposażenia standardowego, natomiast klimatyzacja jest dostępna jako opcja we wszystkich modelach. Stabilna rama gwarantuje bezpieczeństwo pracy we wszystkich modelach Farmlift.

MOC, KTÓREJ POTRZEBUJESZ

Wszystkie silniki w serii zaprojektowano tak, aby zapewniały maksymalną wydajność. Od 74 KM w przypadku niewielkiego modelu Farmlift 525 aż do 129 KM (moc maksymalna 143 KM) w najwyższych modelach Farmlift 635 i 742, zawsze możesz korzystać z mocy niezbędnej do wykonania zaplanowanej pracy. Wszystkie modele wyposażono w czterocylindrowy silnik zgodny z normami emisji EURO IIIB. Ładowarki Farmlift o mocy powyżej 110 KM korzystają z technologii SCR marki Case IH.

ZOPTYMALIZOWANA MOC

Wszystkie części układu napędowego zostały doskonale dobrane pod kątem optymalizacji mocy. Doskonała wydajność i oszczędność paliwa to standardowe zalety ładowarek Farmlift. W modelu Farmlift 525 uzyskano je dzięki zastosowaniu przekładni hydrostatycznej i pompy o zmiennym wydatku. Wszystkie pozostałe modele wyposażono w przekładnię 4x3 Powershift. Najwyższe w serii modele Farmlift 635 i 742 są dostępne z przekładnią automatyczną 6x3 Autoshift. Zastosowana we wszystkich modelach przekładnia Powershuttle ułatwia poruszanie się na niewielkich placach lub w ciasnych budynkach.

WYDAJNY UKŁAD HYDRAULICZNY

Każdy model ładowarki kryje w sobie doskonały układ hydrauliczny, który pozwala uzyskać maksymalną moc i wydajność. Wytrzymałe i niezawodne pompy zębate zapewniają krótkie czasy cyklu poszczególnych działań ładowarki, a tym samym najwyższą opłacalność. Model Farmlift 525 wyposażono w pompę hydrauliczną o wydatku 80 litrów/minutę, Farmlift 632, 735 i 935 w jednostkę o wydatku 120 l/min, a modele 635 i 742 w pompę o wydatku aż 140 l/min.

BARDZO BEZPIECZNE

Modele ładowarek Farmlift wyposażono we wzmocnione ramy zwiększające bezpieczeństwo operatora. Także wysięgnik zaprojektowano z myślą o maksymalnej sztywności i stabilności. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pracy, wszystkie modele są standardowo wyposażone w urządzenie zapobiegające przewróceniu się ładowarki.

ODPOWIEDNI ROZMIAR DO KAŻDEJ PRACY

Ładowarki z serii Farmlift wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, wyjątkowo krótkim promieniem skrętu i nisko umieszczonym środkiem ciężkości zapewniającym optymalną przyczepność. Najmniejszy model w serii ma wysokość zaledwie 2 m i szerokość 1,80 m, ale jeśli zależy Ci na dużej wysokości podnoszenia, musisz wiedzieć, że nawet najwyższy model Farmlift ma niewielkie wymiary, a trzy tryby kierowania umożliwiają pracę nawet w najciaśniejszych miejscach.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922