FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Nawożenie
Maszyny Uprawowe
Pozostałe maszyny rolnicze
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
KONTAKT
Biuro
MEDIA
Facebook
Sprzedajemy.pl
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
AFS HARVEST COMMAND

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA ZBIORÓW

W 2018 r. kombajny Axial-Flow serii 250 zostały wyposażone w najnowszą technologię automatyzacji zbiorów Case IH – AFS Harvest Command™, dostępny jako wyposażenie opcjonalne,  to samodzielny układ, który komunikuje się ze wszystkimi kluczowymi elementami kombajnu i optymalizuje jego ustawienia zgodnie z jedną z czterech strategii, aby zapewniać maksymalną wydajność zbiorów w każdych warunkach. Zaprojektowany z myślą o zwolnieniu operatora z konieczności dostosowywania ustawień kombajnu do zmieniających się warunków roboczych, umożliwia mu skoncentrowanie się na rozładunku i czynnościach logistycznych. Pełna wersja układu automatyzacji AFS Harvest Command™ posiada dodatkowo funkcję regulacji kierownic przepływu masy, kamerę detekcyjną ziarna i czujniki obciążenia sit. Pozwalają one na zwiększenie szybkości zbioru poprzez zmianę ustawień w określonym zakresie.

 


WYBIERAJ SPOŚRÓD CZTERECH STRATEGII WYKONYWANIA ZBIORÓW

Algorytm AFS Harvest Command™ stale i automatycznie optymalizuje dostępne strategie zbiorów:

  • TRYB JAKOŚCI ZIARNA: regulując ustawienia kombajnu w celu utrzymania docelowego poziomu jakości ziarna i docelowej ilości zanieczyszczeń, minimalizując jednocześnie straty.
  • TRYB WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI: poruszając kombajn z prędkością umożliwiającą utrzymanie strat w rotorze i systemie czyszczącym na akceptowalnym poziomie.
  • TRYB STAŁEJ PRZEPUSTOWOŚCI: utrzymując docelowy poziom przepustowości poprzez dostosowanie prędkości kombajnu i regulację ustawień w celu minimalizacji strat.
  • TRYB MAKSYMALNEJ PRZEPUSTOWOŚCI: pracując w ustawionych przez operatora granicach prędkości lub mocy i modyfikując ustawienia pod kątem ograniczenia strat w rotorze i systemie czyszczenia do minimum.

 

BĄDŹ JEDNOCZEŚNIE OPERATOREM I OBSERWATOREM

1 – W KLATCE ROTORA: regulacja kierownic przepływu masy z poziomu kabiny umożliwia operatorowi dłuższe przytrzymanie masy żniwnej lub szybsze wyrzucenie jej z klatki rotora.

2 – NA SITACH: czujniki nacisku na sito odróżniają straty spowodowane przeciążeniem sit od strat spowodowanych wydmuchiwaniem materiału i odpowiednio regulują ustawienia wentylatora i sit, zapobiegając stratom ziarna.

3 – W DRODZE: nowa przekładnia wyposażona jest w tryb jazdy po polu oraz tryb drogowy. Kombajny z opcjonalnym układem AFS Harvest Command™ wyposażone są również w dwuzakresową przekładnię pozwalającą utrzymać jak najwyższą prędkość zbiorów, umożliwiającą uzyskanie ustawionych parametrów wykonywania zbiorów.

Newsletter:
Firma FARMASZ sp. z o.o. podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma FARMASZ sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

FARMASZ SERWIS CIĄGNIKÓW GŁÓWNY MAGAZYN ODDZIAŁ BOGDANKA ODDZIAŁ ŁĘCZYCA ODDZIAŁ SIERADZ
sp. z o.o.  I MASZYN ROLNICZYCH  I SPRZEDAŻ CZĘŚCI  SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW
       I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH
Bogdanka 7C tel. 882 525 046        
95-060 Brzeziny tel. 886 220 043 tel.735 930 579 tel. 600 523 648 tel. 664 211 713 tel. 781 233 111
          tel. 735 938 347