FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Nawożenie
Maszyny Uprawowe
Pozostałe maszyny rolnicze
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
KONTAKT
Biuro
MEDIA
Facebook
Sprzedajemy.pl
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
AXIAL-FLOW 140 SERIES

Axial-Flow® 140 Series

3 MODELE MIĘDZY 312 do 449KM
W kombajnach Axial-Flow® 140 najważniejsza jest większa wydajność -- bez względu na ukształtowanie terenu. Na dodatek teraz nie zmarnujesz ani jednej minuty na prace serwisowe dzięki ułatwionemu dostępowi do punktów serwisowania po prawej stronie kombajnu oraz zastosowaniu łatwiejszych w obsłudze mniejszych i lżejszych klepisk. A co najważniejsze, system zarządzania pozostałościami Residue Management łatwo i szybko przełącza się pomiędzy trybem rozrzucania a formowaniem pokosu, zapewniając równomierne rozrzucanie sieczki, istotne w nowoczesnym rolnictwie.

Kombajny Axial-Flow® z serii 140 marki Case IH zaprojektowano z myślą o potrzebach dzisiejszych wymagających klientów prowadzących średnie gospodarstwa rolne. Całkiem nowy poziom wydajności, wygody, łatwości serwisowania i niezawodności dzięki udoskonaleniom w nowych modelach.

ZESPOŁY ŻNIWNE AXIAL-FLOW® — IDEALNE DLA ROLNIKÓW, KTÓRYM ZALEŻY NA KAŻDYM ZIARNIE

Zespoły żniwne Case IH najnowszej generacji — w przypadku kombajnów serii 140 dostępne w wersjach o szerokości do 9,3 m — zostały zaprojektowane na potrzeby europejskich rolników i umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału kombajnu. Oferujemy szeroką gamę zespołów żniwnych, w tym wersje zbożowe z regulowanym zespołem tnącym, wersje elastyczne, wersje z podbieraczem, wersje z przenośnikiem taśmowym oraz wersje do zbioru kukurydzy — przy czym każdy z nich zapewnia wysoką wydajność w połączeniu z niezawodnymi i łatwymi w serwisowaniu maszynami marki Case IH.

PRZEDZIAŁ ROTORA - OPTYMALNE ZBIORY DZIĘKI PROSTYM USTAWIENIOM

Sprawdzona koncepcja pojedynczego rotora zapewnia wysoką wydajność i najwyższą jakość omłotu w każdych warunkach. Lżejsze i odporne na ścieranie klepiska ułatwiają przełączanie się między poszczególnymi uprawami, co pozwala zoptymalizować zbiory. Ponadto wąski kształt klepisk umożliwia większą możliwość konfiguracji roboczej w zależności od warunków zbiorów i łatwość wymiany klepisk dzięki prostemu dostępowi do przedziału rotora.

CZYSTE PRÓBKI ZIARNA I WYSOKA WYDAJNOŚĆ NAWET NA WZNIESIENIACH

Kombajny Axial-Flow® należą do rynkowej czołówki, jeśli chodzi o wielkość i efektywność obszaru czyszczenia. Dzięki zastosowaniu 6 ślimaków przepływ masy żniwnej do zespołu czyszczącego jest równomierny i spójny nawet w przypadku pracy na polach o pofałdowanej rzeźbie terenu. Nowy przepływowy system czyszczenia ziarna X Flow Cleaning zapewnia wysoką wydajność i czyste próbki ziarna podczas prac na wzniesieniach.

ZBIORNIK ZIARNA O DUŻEJ POJEMNOŚCI OPRÓŻNIONY BEZ PRZERYWANIA PRACY

Kombajny Axial-Flow® serii 140 umożliwiają szybkie dostarczanie do zbiornika dużych ilości czystego, najwyższej jakości ziarna. Dzięki maksymalnej prędkości wyładunku wynoszącej 88 l/s w przypadku modelu 5140 oraz 113 l/s w przypadku modeli 6140 i 7140 opróżnianie zbiornika przebiega wyjątkowo sprawnie. Długość ślimaka wygarniającego i nowa opcjonalna obracana końcówka rury wyładowczej umożliwia zachowywanie wygodnej odległości między przyczepą na ziarno a kombajnem. Przyczepę można teraz napełniać równomiernie bez strat ziarna nawet w wietrzny dzień, a możliwość rozładunku w czasie jazdy dodatkowo oszczędza czas.

WIĘKSZA WYGODA

Nie ma łatwiejszego w obsłudze i bardziej komfortowego dla operatora kombajnu niż najnowszy model Case IH Axial-Flow®. Za pomocą wielofunkcyjnej dźwigni napędu — znajdującej się w zasięgu ręki — operator kontroluje wszystkie najważniejsze funkcje kombajnu. Dwie kabiny do wyboru: wersja Comfort i Luxury, która oznacza zupełnie nowy poziom wygody dzięki opcjonalnemu wentylowanemu fotelowi ze skórzaną tapicerką. Nowa przekładnia, sterowana elektrycznie ułatwia jazdę jak jeszcze nigdy przedtem. Operator może wybierać tryb jazdy po drogach (Road), aby poruszać się między polami lub tryb polowy (Field), by korzystać z doskonałej przyczepności na miękkiej lub błotnistej nawierzchni i na wzniesieniach.

ŚCISŁA KONTROLA NAD WYDAJNOŚCIĄ I KOSZTAMI

Zaawansowane systemy rolnicze (AFS) Case IH przekazują ważne dane umożliwiające podejmowanie trafnych decyzji w celu optymalizacji procesu zarządzania produkcją rolną — od prac uprawowych po minimalizację kosztów. Opcjonalny układ AFS AccuGuide wykorzystuje sygnał GPS i automatycznie naprowadza kombajn. Duża precyzja — wynosząca do 3 cm — praktycznie eliminuje nakładające się przejazdy, co wpływa na ograniczenie kosztów i optymalizację efektywności. Opcjonalne układy telematyki Case IH umożliwiają połączenie systemu rejestrowania danych kombajnu z komputerem w biurze, pozwalając na wymianę danych dotyczących maszyny, informacji agronomicznych oraz danych z miejsca pracy.

X-FLOW SYSTEM CZYSZCZENIA

Wraz z opcjonalnym systemem czyszczącym X-Flow, który może być automatycznie włączany i wyłączany, nowe modele serii 140 Axial-Flow mogą niwelować nachylenie stoku aż do 20 procent, bez ingerencji kierowcy. Ta i wiele innych innowacji pozwalają wykorzystać ogromną wydajność maszyny przy absolutnie minimalnych stratach ziarna.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma FARMASZ sp. z o.o. podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma FARMASZ sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

FARMASZ SERWIS CIĄGNIKÓW GŁÓWNY MAGAZYN ODDZIAŁ BOGDANKA ODDZIAŁ ŁĘCZYCA ODDZIAŁ SIERADZ
sp. z o.o.  I MASZYN ROLNICZYCH  I SPRZEDAŻ CZĘŚCI  SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW
       I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH
Bogdanka 7C tel. 882 525 046        
95-060 Brzeziny tel. 886 220 043 tel.735 930 579 tel. 600 523 648 tel. 664 211 713 tel. 781 233 111
          tel. 735 938 347