FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze JEANTIL
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Maszyny rolnicze - Sulky
Siewniki
Maszyny uprawne
Rozsiewacze
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA
AXIAL-FLOW 240 SERIES

Axial-Flow® 240 Series

3 MODELE MIĘDZY 498 do 634KM
Kombajny Case IH Axial-Flow® 240 to wysokiej klasy specjaliści dla klientów europejskich. Zbudowane żeby sprostać zmieniającemu się klimatowi oraz wysoko wydajnym gospodarstwom które dziąki Axial-Flow® są jeszcze bardziej wydajne. Kombajny dzięki swojej wydajności i mocy poprawiają technikę młócenie i efektywność zbiorów. Modele Axial-Flow®wyprzedzaja swoje czasy i zapewniają rozwiązania dla dzisiejszych jak i przyszłych gospodarstw.

Kombajny Case IH serii 240 zostały stworzone z myślą o największych gospodarstwach/kontrahentach, najbardziej wymagających właścicielach i operatorach oraz najwyższych plonach. Ich konstrukcja zapewnia najniższe koszty operacyjne i najwyższy poziom niezawodności — każdego dnia i w każdym sezonie. Sercem kombajnów tej serii jest sprawdzona technologia jednorotorowa Axial-Flow®, która zapewnia liczne zalety, m.in. dokładny omłot, a także minimalne straty ziarna i jego doskonałą jakość w związku z wyjątkowo delikatnym procesem obróbki.

ROTOR PRZYSTOSOWANY DO EUROPEJSKICH WARUNKÓW

W przypadku nowych kombajnów serii 240 prostą, sprawdzoną konstrukcję rotor uzupełniono o nową konfigurację cepów. Która umożliwia uzyskanie wyższej efektywności i jakości omłotu, zwłaszcza w europejskich warunkach, które charakteryzują się wysokimi plonami. Nowy rotor optymalizuje wydajność zbioru wszystkich plonów i we wszystkich warunkach żniwnych. Delikatny proces omłotu sprawia, że każde ziarno trafia do zbiornika w najlepszym możliwym stanie.

 

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU NA DUŻYCH POLACH, OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKA ZIARNA W RUCHU

Kombajny Axial-Flow® serii 240 zapewniają dostarczanie do zbiornika dużych ilości czystego, nieuszkodzonego ziarna — szybko i sprawnie. Nowe modele 8240 i 9240 mają największy dotychczas zbiornik o niebywałej pojemności 14 400 litrów, co umożliwia sprawny zbiór upraw wysokoplennych przy użyciu dużego zespołu żniwnego. Gdy zbiornik jest pełny, można go szybko opróżnić — z prędkością maksymalnie 144 l/s w przypadku modelu 8240 oraz 159 l/s w przypadku modelu 9240.

LEPSZA PRZYCZEPNOŚĆ, MNIEJSZA SZEROKOŚĆ TRANSPORTOWA

W porównaniu z kołami napęd gąsienicowy, dostępny opcjonalnie w przypadku kombajnów Axial-Flow®, zapewnia większą przyczepność i zdolność do poruszania się po miękkim terenie, a także mniej uszkodzeń gleby i szerokość transportową wynoszącą jedynie 3,5 m (w konfiguracji z gąsienicami 610 mm). W zależności od indywidualnych wymagań w zakresie komfortu jazdy oraz nacisku na glebę można wybrać gąsienice standardowe lub amortyzowane.

DWIE WERSJE KABINY DO WYBORU: COMFORT LUB LUXURY

Nie ma łatwiejszego w obsłudze i bardziej komfortowego dla operatora kombajnu niż najnowszy model Case IH Axial-Flow®. Do wyboru są dwie kabiny: w wersji Comfort lub Luxury. W obu konfiguracjach wszystkie najważniejsze funkcje kombajnu są obsługiwane za pomocą pojedynczej wielofunkcyjnej dźwigni napędu, co zapewnia pełną kontrolę.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922