FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze JEANTIL
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Maszyny rolnicze - Sulky
Siewniki
Maszyny uprawne
Rozsiewacze
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA
FARMALL 85 - 115 A

CASE IH Farmall A 85 - 115 A

4 MODELE O MOCY OD 86 DO 114 KM

Farmall A jest skonfigurowany w taki sposób, żeby początkujący operatorzy byli w stanie szybko zapoznać się i być w stanie użytkować ciągnik do prac pomocniczych w dużym gospodarstwie. W przypadku małych inwestycji- zakup Farmall A jest najbardziej uzasadniony ze wzdlędu na niską cenę i koszty eksploatacji.

DOSKONALE DOPASOWANE DO TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI

Ciągniki Farmall A spełniają wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa w zakresie ochrony operatorów, a ich silniki są zgodne z normą emisji. Niezawodność i długotrwałą wydajność zapewniają sprawdzona konstrukcja przekładni, wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja. Niezależnie od wybranego wariantu wyposażenia, możesz mieć pewność, że Farmall A doskonale się sprawdzi w pracy. 

ŁATWY DOSTĘP I ZNAKOMITA WIDOCZNOŚĆ

Wąskie słupki, duże lusterka, szeroka przednia szyba oraz precyzyjnie zaprojektowane drzwi i szyby ciągnika Farmall A oznaczają najlepszą w tej klasie mocy widoczność ładowacza i narzędzia ciągniętego lub podwieszonego. Operator nie musi się zatem wysilać, aby w pełni kontrolować sytuację.

ERGONOMIA

Logicznie rozmieszczone elementy sterujące na konsoli oraz jeszcze bardziej przejrzysty i spójny układ przyrządów na nowej desce rozdzielczej stanowią część pakietu, dzięki któremu podczas pracy z Farmall A wszelkie zadania stają się łatwiejsze Dźwignie i przełączniki są zawsze pod ręką, co przekłada się na niemal instynktowną obsługę już w niedługim czasie po pierwszym uruchomieniu.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

Umieszczenie rury wydechowej przy słupku A kabiny w nowej generacji ciągników Farmall A zapewnia doskonałą i nieograniczoną widoczność do przodu. W ciągniku dostępny jest zwiększający widoczność panel dachowy, dodatkowe tylne światła robocze, wycieraczki szyby tylnej i teleskopowe lusterka wsteczne zapewniające doskonałą widoczność niezależnie od wykonywanego zadania: od prac z ładowaczem aż do transportu drogowego.

NAPĘDZIMY TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

Turbodoładowane silniki ciągników Farmall A z chłodzeniem międzystopniowym zapewniają niezawodną moc i wydajność każdego dnia. Cechami charakterystycznymi 4-cylindrowych jednostek napędowych FPT tej gamy ciągników są wysoka moc i niskie zużycie paliwa. Nieskomplikowana, wytrzymała konstrukcja modelu Farmall A przekłada się na bezproblemową, długą eksploatację przy niskich wymaganiach serwisowych.

PRĘDKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Do wyboru jest szereg przekładni, 12 x 12, 20 x 12 z biegami pełzającymi lub 12 x 12 Powershuttle* pozwalającym na zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła. Poszczególne modele oferują maksymalną prędkość jazdy 30 lub 40 km/h. Większe bezpieczeństwo hamowania zapewnia opcjonalna we wszystkich modelach oś przednia z układem hamulcowym. *Zależnie od specyfikacji rynkowej.

PRZEKŁADNIA POWERSHUTTLE

Zamontowana na kolumnie kierownicy dźwignia kierunku jazdy umożliwia kontrolowane, bezpieczne manewrowanie, zwłaszcza podczas pracy z ładowaczem, zgarniania materiału lub wykonywania ciasnych skrętów na uwrociu, a dodatkowo zapewnia mniejsze zmęczenie podczas wielogodzinnej pracy.

UKŁAD HYDRAULICZNY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Dzięki nawet 3 tylnym zaworom zdalnym, 2 zaworom międzyosiowym i mocnemu tylnemu TUZ, Farmall A jest przygotowany do wszystkich zadań. Zastosowanie dodatkowej pompy hydraulicznej o dużym wydatku może zwiększyć przepływ w układzie hydraulicznym o 33%, czyli zapewnić krótszy czas reakcji i cykle robocze ładowacza.

WARIANTY PRĘDKOŚCI WOM ZAPEWNIAJĄCE WYDAJNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ

WOM o prędkości 540 to wyposażenie standardowe*, natomiast jako opcję można wybrać WOM o prędkości 540/540E lub 540/1000. Zarówno WOM o prędkości 540E, jak i ten o prędkości 1000 są lepiej dostosowane do krzywych mocy i momentu obrotowego silnika, wymagają niższej prędkości obrotowej silnika, a tym samym dodatkowo zwiększają efektywność paliwową. Dla wygody operatora prędkość obrotowa WOM wyświetla się na desce rozdzielczej. *Zależnie od specyfikacji rynkowej.

Case IH Farmall 85A w kredycie 0%

Farmall 85A jest doskonale dopasowany do Twojej działalności. Ciągnik Farmall A spełnia wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa w zakresie ochrony operatorów, a jego silnik jest zgodny z najnowszą normą emisji spalin. Niezawodność i długotrwałą wydajność zapewnia sprawdzona konstrukcja przekładni, wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja. Niezależnie od wybranego wariantu wyposażenia, możesz mieć pewność, że Farmall A doskonale się sprawdzi w pracy. 

Już teraz Farmall 85A w kredycie 0%. Uwaga! Ciągniki nierejestrowane - mozliwość dotacji z PROW! Promocja ważna do wyczerpania zapasów.

 

Chcesz wiedzieć więcej o Farmall 85A?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą przyjedź do jednego z naszych trzech oddziałów lub skontaktuj się z naszymi doradcami handlowymi:

Oddział Bogdanka:  Dawid Królak - tel. 664 223 007 

Oddział Marynki:      Błażej Opas - tel. 664 211 713

Oddział  Sieradz:     Piotr Robakowski - tel. 781 233 111


Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922