FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Nawożenie
Maszyny Uprawowe
Pozostałe maszyny rolnicze
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
KONTAKT
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
FARMALL A 55 - 75

Farmall 55-75 A

WSZECHSTRONNOŚC KAŻDEGO DNIA

Nowy Farmall A wyróżnia ekonomika pracy bez uszczerbku dla mocy i wytrzymałości, osiągana dzięki oszczędnemu silnikowi z układem wtrysku paliwa Common Rail. Renomowana przekładnia została zaprojektowana z myślą o wykonywaniu szeregu prac, począwszy od lekkich prac polowych po prace wykonywane w obejściu i za pomocą ładowacza czołowego, aby zapewnić wydajność i niezawodność. Wszechstronny ciągnik Farmall A wyróżniają świetna widoczność, komfort i elementy sterowania, pozwalające zwiększyć wydajność w ciągu długiego dnia pracy.

 

Ciągniki Farmall A 55-75 posiadają fotel operatora zaprojektowany specjalnie pod kątem długich dni roboczych i zapewniający operatorowi pełen komfort podczas pracy. Układ wentylacji, ogrzewania i opcjonalna klimatyzacja są gwarancją komfortowego środowiska pracy przy każdej pogodzie.

Zastosowany w ciągnikach Farmall A 55-75 silnik FPT o pojemności skokowej 2,9 l należy do najoszczędniejszych w swej klasie i nie wymaga stosowania płynu AdBlue. Układ wtrysku paliwa Common Rail zapewnia stałą moc w zakresie od 1900 do 2300 obr/min i maksymalny moment obrotowy już przy 1400 obr/min, ułatwiając ekonomiczną i wydajną pracę. Rurę wydechową można szybko przestawić z położenia pionowego do poziomego odpowiednio do wykonywanego zadania. Okres pomiędzy wymianą oleju wynosi 600 godzin.

W podstawowej wersji ciągniki Farmall A 55-75 posiadają oś przednią 2WD, lecz wszystkie modele można zamówić w wersji 4WD. Modele 2WD posiadają mechaniczną przekładnię 12 x 12 o maksymalnej prędkości 30 km/h. W modelach ciągników Farmall A 55-75 w wersji 4WD stosowana jest standardowo przekładnia 12 x 12 z mechaniczną przekładnią nawrotną o maksymalnej prędkości 40 km/h; jako opcja jest oferowana przekładnia 20 x 20 z biegiem pełzania, pozwalająca jechać z prędkością 100 m/h. W modelach 4WD można opcjonalnie zastosować przekładnię 12 x 12 z przekładnią nawrotną Powershuttle umożliwiającą zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła.

 

MODELE

Poziom emisji

Liczba cylindrów / pojemność skokowa (cm3 )

Zanamionowa moc Silnika [KM (KW)]

Maksymalny moment obrotowy. Zarządznie mocą (Nm przy obr/min)

Farmall 75A

Stage V

3 / 2930

75 (55)

341 przy 1 400

Farmall 65A

Stage V

3 / 2930

65 (48)

291 przy 1 400

Farmall 55A

Stage V

3 / 2930

55 (41)

258 przy 1 400

 

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma FARMASZ sp. z o.o. podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma FARMASZ sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

FARMASZ SERWIS CIĄGNIKÓW GŁÓWNY MAGAZYN ODDZIAŁ BOGDANKA ODDZIAŁ ŁĘCZYCA ODDZIAŁ SIERADZ
sp. z o.o.  I MASZYN ROLNICZYCH  I SPRZEDAŻ CZĘŚCI  SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW
       I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH
Bogdanka 7C tel. 882 525 046        
95-060 Brzeziny tel. 886 220 043 tel.735 930 579 tel. 600 523 648 tel. 664 211 713 tel. 781 233 111
          tel. 735 938 347