FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
KOMPAKT S

STEYR Kompakt S

2 MODELE O MOCY OD 58 DO 65 KM

STEYR Kompakt S został zaprojektowany wspólnie z naszymi klientami. Zupełnie jak legendarne klasyki, takie jak 80, 84, 86 czy pochodzące z serii Steyr Plus, które można było spotkać w prawie każdym gospodarstwie. Kompakt S charakteryzuje się wspaniałą zwrotnością, najlepszą widocznością oraz optymalną obsługą, a przy tym idealnie adaptuje się do każdej pracy: jest ekonomiczny, lekki i zwrotny jak mały ciągnik, a jednocześnie przestronny, niezawodny i mocny jak duża maszyna.

WSZECHSTRONNY. TAK JAK TWOJE ZADANIA.

Dzięki swej unikalnej zwrotności ciągniki Kompakt koncertowo zdadzą egzamin również przy pracy z ładowaczem czołowym w oborze. Ciągniki Kompakt marki STEYR zapewniają najszerszy zakres zastosowań i największe korzyści przy niskich kosztach inwestycji i eksploatacji.

KABINA

Przestronna kabina ciągników Kompakt z płaską podłogą nawiązuje wzornictwem do większych ciągników. Z łatwością można do niej wejść z każdej strony i spełnia ona wszystkie wymogi w zakresie komfortu pracy. Ergonomiczne elementy obsługowe, wygodne fotele dla operatora i instruktora, wyśmienita izolacja akustyczna i układ wentylacji i klimatyzacji zapewniają idealne środowisko pracy. Natomiast otwierane szyby przednie, tylne i boczne, oraz okno dachowe z osłoną przeciwsłoneczną zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.

SILNIK

Nowy 4-cylindrowy F5C firmy FTP z układem wtryskowym common rail rozwija swoją pełną moc nie dopiero przy prędkości znamionowe, lecz już przy ekonomicznych 1800 obr/min. Pomaga to nie tylko ograniczyć zużycie paliwa przy pracy, lecz ponadto zapewnia mniejszy poziom hałasu i wibracji, co przekłada się na większy komfort jazdy.

PRZEKŁADNIA

W zależności od zadania i zastosowania maszyny do wyboru są różne wersje przekładni napędowych, aby zapewnić optymalne przenoszenie momentu obrotowego z silnika na koła napędowe i WOM.

HYDRAULIKA

Modele Kompakt S posiadają na wyposażeniu wytrzymały mechaniczny układ regulacji zaczepu (MHR), natomiast w modelach 4075 - 4115 do wyboru jest albo mechaniczny albo elektroniczny układ regulacji zaczepu (EHR). Maksymalny udźwig tylnego zaczepu z dodatkowym zewnętrznym siłownikiem podnoszącym wynosi 3700 kg. Z drugim siłownikiem podnoszącym jego udźwig wzrasta do 4400 kg.

ZWROTNOŚĆ

Unikalna zwrotność ciągnika Kompakt zapewnia elastyczność i uniwersalność zastosowań. Promień skrętu ciągnika Kompakt S równy tylko 3,82 m sprawia, że świetnie on sobie radzi nawet na małej przestrzeni. Po naciśnięciu dwóch pedałów hamulca układ hamulcowy OptiStop automatycznie włącza napęd na cztery koła. Również opcjonalne hamulce tarczowe w osi przedniej zapewniają bezpieczne hamowanie w 4 kołach. Elektrohydrauliczna blokada mechanizmu różnicowego lub mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu gwarantują pełną trakcję w każdych warunkach.

POBIERZ BROSZURĘ

 

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922