FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze JEANTIL
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Maszyny rolnicze - Sulky
Siewniki
Maszyny uprawne
Rozsiewacze
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA
MAXXUM

 

CASE IH Maxxum 5 MODELI O MOCY OD 116 DO 145 KM
Standardowe modele ciągnika Maxxum są co prawda wersją podstawową, lecz ich bogate wyposażenie robi wrażenie i dostarcza użytkownikowi odpowiednie rozwiązania technologiczne wychodzące naprzeciw wymaganiom współczesnego rolnictwa.

Niezależnie, czy jesteś rolnikiem czy zleceniobiorcą, wiemy, że szczycisz się własną pracą i dbasz o wizerunek swojej firmy w oczach klientów. Dlatego nowe ciągniki Maxxum to najbardziej stylowe maszyny średniej mocy w historii marki, które jednocześnie zapewniają sławną już łatwość obsługi i konserwacji. Oto ciągniki, z których posiadania i obsługi będziesz naprawdę dumny.

WYGODNA JAZDA

W Case IH wiemy to doskonale: wypoczęty operator to wydajny pracownik. Właśnie dlatego w najnowszych modelach Maxxum zwróciliśmy jeszcze większą uwagę na funkcje związane z jazdą. Ciągniki Maxxum zaprojektowano, aby zapewnić wygodę operatora przez wiele godzin, dzień po dniu, niezależnie od zaplanowanej pracy czy terenu. W tym celu wyposażyliśmy je w ulepszony układamortyzacji osi przedniej oraz większy wybór foteli.

NOWY SYNONIM ŁATWOŚCI OBSŁUGI

Jeśli korzystałeś już z ciągnika Maxxum, dobrze wiesz, jak intuicyjne jest jego sterowanie. Jeśli nie, wsiadaj i przekonaj się już dziś! Oto maszyny stworzone dla tych, którzy rozumieją ciągniki, a tym samym rolnictwo. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz maszyny o standardowym czy najbardziej zaawansowanym wyposażeniu, zawsze znajdziemy dla Ciebie odpowiedni model Maxxum, a każdy z nich zapewni identyczną prostotę obsługi.

DOSKONAŁE OŚWIETLENIE

Wczesne pobudki i praca do późna to konieczność w branży rolniczej. I właśnie dlatego specjaliści z Case IH zastosowali w najnowszej generacji ciągników Maxxum jeszcze silniejsze oświetlenie. Nowa stylizacja dachu obejmuje pełen pakiet oświetlenia o promieniu 360 stopni, abyś mógł wyraźnie widzieć nie tylko drogę przed sobą i to, co dzieje się z tyłu ciągnika, ale również zewnętrzne końce narzędzia.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI

Serce każdego ciągnika Maxxum stanowi jeden z najbardziej nowoczesnych, oszczędnych i wydajnych silników w branży, który umożliwia precyzyjne wykonanie każdej pracy bez zbędnych nakładów. W przypadku maszyn marki Case IH nie trzeba szukać dodatkowego zasilania zewnętrznego, ponieważ nasze silniki pochodzą ze spółki siostrzanej, czyli FPT Industrial, która produkuje jedne z najwyżej cenionych jednostek napędowych w branży rolniczej. Wszystkie modele tych ciągników, od czterocylindrowego Maxxum 1115 o mocy 116 KM aż do sześciocylindrowego Maxxum 150 o mocy 145 KM (parametry znamionowe) wyposażono w czterocylindrowe silniki FPT o pojemności 4,5 litra, oprócz flagowego Maxxum 150 z sześciocylindrową jednostką 6,7 litra.

PROSTA LUB INTELIGENTNA

Mimo że Maxxum to podstawowa seria ciągników naszej marki, to nie ma nic podstawowego w przekładniach ciągnika Maxxum. W tych podstawowych z punktu widzenia mocy i wielkości maszynach zastosowano przekładnię powershift 16x16 40 km/h z czterema zakresami przełożeń niewymagającymi użycia sprzęgła. Opcja biegów pełzających pozwala podwoić tę liczbę do 32x32, a na dodatek dostępna jest 4-biegowa przekładnia powershift 17x16, która zapewnia maksymalną prędkość jazdy 40 km/h przy obniżonych obrotach silnika lub prędkość maksymalną 50 km/h. Dlatego nawet jeżeli prosta, 4-biegowa przekładnia powershift spełnia potrzeby danej działalności, to w przypadku ciągników Maxxum i tak nie wymusza to zbędnej oszczędności na wyposażeniu.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ

Pompa o stałym wydatku zapewnia natężenie przepływu oleju nawet 80 l/min, a pompa tłokowa o zmiennym wydatku, dużej pojemności i z kompensacją ciśnienia przepływu stanowi wyposażenie dodatkowe ciągników Maxxum. Przy udźwigu nawet 7115 kg (w modelach z pompąhydrauliczną o przepływie 80 l/min) lub 7864 kg (z pompą o przepływie 113 l/min), ciągniki Maxxum z łatwością podniosą każdy ciężar. Przedni TUZ o udźwigu 3100 kg jestopcjonalny. Układ elektronicznego sterowania podnośnikiem (EHC) stanowi wyposażenie standardowe wszystkich modeli Maxxum, z pełną elektroniczną regulacją wysokości roboczej i amortyzacją podnośnika (HRC). Ciągniki Maxxum są wyposażone w maksymalnie cztery tylne i dwa międzyosiowe mechaniczne zawory zdalne, natomiast w modelach Maxxum Multicontroller i Maxxum CVX można korzystać z czterech elektronicznych zaworów tylnych i trzech międzyosiowych.

ZWIĘKSZAJĄCA WYGODĘ I PRZYCZEPNOŚĆ

Amortyzowana oś przednia zapewnia większy komfort jazdy, zwiększa przyczepność i obniża zużycie paliwa. Drugi akumulator zamontowany w ciągnikach Maxxum zwiększa wygodę w polu i na drodze, a dodatkowo zapewnia lepszą przyczepność na glebie. Kompaktowe wymiary sprawiają, że promień skrętu ciągników Maxxum wynosi zaledwie 4,6 m. Dynamiczne błotniki zapewniają dodatkowe 30%, co pozwala w pełni wykorzystać szeroki kąt skrętu.

PODNIEŚ DZIAŁALNOŚĆ NA NOWY POZIOM

Ciągniki Maxxum marki Case IH są dostępne w opcji fabrycznie przygotowanej do pracy z ładowaczem i zaprojektowane do systemowej współpracy z czterema modelami ładowacza Case IH - LRZ 100, LRZ 120, LRZ 130 oraz LRZ 150. Ponadto, aby zapewnić najwydajniejszą pracę ciągnika Maxxum z ładowaczem, możesz wybierać z bogatej oferty łyżek, chwytaków i innych narzędzi. Dzięki temu możesz łatwo dobrać optymalny osprzęt lub narzędzie do każdej pracy.

POBIERZ BROSZURĘ

 

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922