FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
MULTI

STEYR Multi

3 MODELE O MOCY OD 99 DO 117 KM

Na wskroś nowy ciągnik serii Multi marki STEYR jest najwszechstronniejszą maszyną w swej klasie. Opracowany we współpracy z rolnikami i wyprodukowany w położonym w Dolnej Austrii St. Valentin zachwyca świeżą stylistyką i wyjątkowym komfortem. Pierwsze spotkanie z komfortem ma miejsce w niezwykle luksusowej i cichej kabinie. Amortyzowana oś przednia oraz nowy podłokietnik sterowania z Multicontrollerem wznoszą komfort na jeszcze wyższy poziom.

AUSTRIAK O WIELU TALENTACH

Nowy ciągnik Multi marki STEYR jest najbardziej innowacyjną maszyną w swej klasie i spełnia wszystkie życzenia rolników. Opracowany we współpracy z 700 rolnikami i wyprodukowany St. Valentin zachwyca swoją wszechstronnością i najwyższym poziomem komfortu.

KABINA

Nowa amortyzacja osi przedniej ciągnika Multi sprawia, że nawet długie godziny spędzane w ciągniku podczas pracy, to czysta przyjemność. Gdyż zapewnia ona komfort jazdy oraz zwiększa trakcję przy pracach polowych. Do kabiny z podłokietnikiem z Multicontrollerem można wsiadać z obu stron. Zapewnia to komfort i bezpieczeństwo na maksymalnym poziomie w każdej sytuacji.

SILNIK

Nowy 4-cylindrowy silnik F5C firmy FTP z układem wtryskowym Common Rail i układem neutralizacji spalin Hi-eSCR wykorzystującym płyn AdBlue rozwija swoją pełną moc już przy prędkości ekonomicznej 1900 obr/min. Pozwala to na znaczne ograniczenie poziomu emisji oraz zużycia paliwa podczas pracy.

PRZEKŁADNIA NAPĘDOWA

Dzięki nowej 4-zakresowej, automatycznej przekładni typu Powershift 32 x 32 ze sprzęgłem Power Clutch prędkość 40 km/h rozwijana jest już przy 1730 obr/min. 13 biegów w głównym zakresie roboczym zwiększa wydajność i wszechstronność. Istnieje również możliwość regulacji momentu przełączania biegu oraz dynamiki działania przekładni nawrotnej. Komfortowa i prosta obsługa za pomocą podłokietnika z Multicontrollerem.

HYDRAULICZNY

Układ zawieszenia narzędzi i układ hydrauliczny w nowym Multi mają się czym pochwalić. Tylny układ zawieszenia narzędzi posiada elektroniczną regulację (EHR), a jego udźwig wynosi maks. 5600 kg. Do wyboru są osiowo-tłoczkowa pompa hydrauliczna (CCLS) o natężeniu przepływu 80 l/min obsługująca maks. 5 mechanicznych zaworów hydrauliki zewnętrznej lub osiowo-tłoczkowa pompa hydrauliczna (CCLS) o natężeniu przepływu 100 l/min. Na życzenie klienta ciągnik Multi można także wyposażyć w dwa dodatkowe zawory hydrauliki zewnętrznej zasilające narzędzia zawieszane z przodu ciągnika.

KOMFORT PROWADZENIA

Każdy model z serii Multi został zaprojektowany w celu efektywnego, niezawodnego i bezpiecznego przenoszenia jego pełnej mocy na podłoże. Dlatego silniki, przekładnia, osie napędu, układ kierowniczy i hamulce są idealnie ze sobą zestrojone, aby ciągnik Multi zapewniał pod każdym względem to, czego klient od niego oczekuje: dużą zwrotność i wszechstronność.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922