FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Nawożenie
Maszyny Uprawowe
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
KONTAKT
Biuro
MEDIA
Facebook
Sprzedajemy.pl
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
Autoryzowany dealer      
O NAS

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI to firma z długoletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisowaniu ciągników oraz maszyn rolniczych. Znamy potrzeby nowoczesnych rolników, dlatego też naszym zadaniem jest w pełni usatysfakcjonować każdego klienta. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi i wyselekcjonowanymi partnerami oferujemy wysoką  jakość usług i towarów. O każdego klienta dbamy indywidualnie, między innymi wykazując troskę o to, aby otrzymał od nas maksymalną ilość informacji potrzebnych do pełnego korzystania z naszej oferty.

PONAD 30 LETNIE DOŚWIADCZENIE
Firma Farmasz swą silną pozycję ugruntowała przede wszystkim dzięki doświadczeniu oraz wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

  • Jerzy Sobociński- właściciel firmy- 5 lipca 1973 r. rozpoczął pracę w Państwowym Ośrodku Maszynowym w Bogdance na stanowisku mechanika gwarancyjnego.
  • Na przełomie lat 1989 i 1990 POM Bogdanka został przekształcony w przedsiębiorstwo POMTEX, po przekształceniach przedsiębiorstwa państwowego, Jerzy Sobociński postanowił otworzyć własną działalność ( 5 lipca 1990 r.) pod nazwą Zakład Napraw Maszyn Rolniczych, którego siedziba mieściła się w Starych Koluszkach. Firma zajmowała się naprawami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi sprzętu rolniczego dla największych polskich producentów, takich jak: Ursus w Warszawie, Fabryka Maszyn Żniwnych w Poznaniu, Fabryka Maszyn w Lublinie oraz Fabryka Kombajnów Zbożowych Bizon w Płocku.
  • W 1994 roku firma poszerzyła działalność o sprzedaż części zamiennych i sprzętu rolniczego. W 1995 roku wybudowano pierwszy salon sprzedaży mieszczący się w Starych Koluszkach.
  • Ówczesna nazwa firmy-  „Farmasz” istnieje od 1996 roku.
  • W 2004 roku, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem klientów na części postanowiono wykupić budynek po „starym POM- ie”, który mieścił się w Bogdance. Powstał tam jeden z największych magazynów części w województwie łódzkim.
  • W 2008 dokonano rozbudowy magazynu części o nową powierzchnię oraz dobudowano nowy salon sprzedaży oraz biura.
  • W 2010 roku Jerzy Sobociński został wyróżniony odznaką honorową „Zasłużony dla rolnictwa” oraz skierowany został List gratulacyjny od Ministra Rolnictwa z okazji 20 lecia firmy Farmasz.
  • W maju 2012 roku podjęto decyzję o budowie nowego punktu sprzedaży w Marynkach, koło Łęczycy, którego otwarcie nastąpiło wiosną 2013 roku.
  • W roku 2014 rusza budowa kolejnego punktu sprzedaży w Sieradzu. Uruchomienie punktu nastąpiło w 2017 roku.


Obecnie firma Farmasz jest wiodącym dealerem marki Steyr i CASE IH
Przez wszystkie lata swojej działalności firma FARMASZ uzyskała wiele wyróżnień związanych ze swoją działalnością.

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922