FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Nawożenie
Maszyny Uprawowe
Pozostałe maszyny rolnicze
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
KONTAKT
Biuro
MEDIA
Facebook
Sprzedajemy.pl
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
ODBIORNIKI

AFS ZAPEWNIA CZAS I PRODUKTYWNOŚĆ
Możliwości jakie daje nam dzisiejsza technika dziś i w ciągu kolejnych dekad pozwala prowadzić działaność rolniczą w taki sposób, w jaki nasi dziadowie nigdy by sobie tego nie wyobrażali. Innowacyjne technologie takie jak AFS 372 GNSS z modemem DCM-300 pokazują jak Case IH dostarcza intuicyjną technologię gwarantując maksymalizację czasu pracy. Case IH zobowiązuje się dostarczać technologie, których potrzebujesz teraz i w przyszłości w celu poprawy produktywności.

Odbiornik

 • AFS 372 GNSS Receiver

   

  Czy można sobie wyobrazić odbiornik, który może przewidzieć przyszłość? Odbiornik AFS 372 GNSS jest kompleksowym połączeniem anteny i odbiornika o podwójnej częstotliwości GPS/GLONASS, które jest przyszłościowym rozwiązaniem, gotowym na odbiór sygnałów, jakie nie są jeszcze dostępne!
  Dzięki jeszcze większej liczbie kanałów i większym możliwościom śledzenia satelitarnego niż w poprzednich modelach, odbiornik AFS 372 GNSS zapewnia ciągłą dostępność bardzo dokładnego, wiarygodnego sygnału, dzięki czemu można pracować bez przerwy, gdyż utrata sygnału nie zatrzyma Cię, ani nie zmusi cię do jazdy bez mapowania i naprowadzania.
  Zintegrowany odbiornik/antena sprawia, że AFS 372 można łatwo przenosić z maszyny do maszyny przy minimalnym okablowaniu. Odbiornik 372 jest aktywowany do sygnału GLONASS na każdym poziomie korekcji, przy którym usługa korekcji obsługuje GLONASS. Nie jest wymagana dodatkowa aktywacja na poziomie OmniStar lub RTK.
  Można użyć tych samych elementów mocujących i okablowania, które używane były z poprzednim odbiornikiem AFS 262. Można też nadal korzystać z posiadanego radia, ponieważ ten system nowej generacji jest zgodny z radiem AgGPS 450 i AgGPS 900.

  220 kanałów i 44 satelity zapewniają minimalne utraty sygnału. Ponadto, odbiornik AFS 372 GNSS obsługuje cały zakres opcji korekcji, więc można wybrać dokładność, jaka najlepiej pasuje do wykonywanych prac.

  Obsługiwane opcje korekcji:
  •EGNOS
  •OmniSTAR XP
  •OmniSTAR HP
  •CenterPoint RTK
  •CenterPoint RTK + GLONNAS

   

 • ​AGGPS® 162 Receiver

   

  Potrzebujesz prostej opcji odbiornika? AgGPS 162 jest podstawowym odbiornikiem, który zapewnia wykonanie zadania z wysoką niezawodnością i przy niższych kosztach.
  Ten zintegrowany odbiornik/antena jest kompaktowym rozwiązaniem odpornym na warunki atmosferyczne, z możliwością montażu magnetycznego. Można go z łatwością przenosić z maszyny do maszyny. Obsługuje sygnały DGPS i jest odpowiedni do systemów prowadzenia (wymaga dodatkowej aktywacji).

   

Modem Base station

 • DCM-300 Modem

   

  Modem DCM-300 zapewnia bezprzewodowe połączenie 3G dla systemu telematyki AFS Connect. AFS Connect tworzy kanał do bezprzewodowego wysłania najważniejszych informacji z maszyny, pomagając użytkownikowi gromadzić dane bezpośrednio z pola.
  DCM 300 można używać niezawodnie w całej Europie. Antena zewnętrzna umożliwia dalsze zwiększenie wydajności technologii komórkowej. Ponadto, jego solidna obudowa z odlewanego aluminium oznacza, że jest on gotowy do pracy w najtrudniejszych warunkach w rolnictwie. Ustawienie jest proste i szybkie. Konfiguracja odbywa się w pełni automatycznie przez interfejs odbiornika przy odbiorniku AFS 372 GNSS i innych produktach instalowanych dodatkowo.

  DCM-300 jest kompatybilny z różnymi sygnałami, w tym:
  •CenterPoint™ VRS™
  •CenterPoint RTX™
  •Sieć RTK, w tym państwowa lub publiczna sieć RTK
  •Permanentnie pracujące stacje referencyjne (CORS)
  •Inne formaty CMR lub CMR+

   

 • AGGPS 542 GNSS Base station

   

  W celu uzyskania poziomu dokładności poniżej cala należy rozważyć 220-kanałową stację bazową AgGPS 542 GNSS. GLONASS jest już aktywowany, a radio RTK 450 lub 900 MHz jest zintegrowane. Może być ona używana jako stacja ruchoma lub stała. AgGPS 542 obsługuje również połączenie z internetem. Pozwala to na podłączenie stacji bazowej do sieci i przekazywanie korekcji RTK za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej. Jest to bardzo przydatne, gdy trzeba pracować w dużej odległości od stacji bazowej lub jest się narażonym na utratę sygnału radiowego w terenie górzystym.

Newsletter:
Firma FARMASZ sp. z o.o. podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma FARMASZ sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

 

FARMASZ SERWIS CIĄGNIKÓW GŁÓWNY MAGAZYN ODDZIAŁ BOGDANKA ODDZIAŁ ŁĘCZYCA ODDZIAŁ SIERADZ
sp. z o.o.  I MASZYN ROLNICZYCH  I SPRZEDAŻ CZĘŚCI  SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW
       I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH  I MASZYN ROLNICZYCH
Bogdanka 7C tel. 882 525 046        
95-060 Brzeziny tel. 886 220 043 tel.735 930 579 tel. 600 523 648 tel. 664 211 713 tel. 781 233 111
          tel. 735 938 347