FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA
PRASY STAŁOKOMOROWE CASE RB 545

Prasy stałokomorowe serii RB 545

2 MODELE PRAS O WYMIARACH 122-125 CM
Prasy rolujące RB545 i RB545 Silage Pack marki Case IH zostały opracowane pod kątem przyśpieszenia i ułatwienia belowania przy zapewnieniu wyśmienitego efektu końcowego.

Standardowa wersja prasy RB545 wyśmienicie nadaje się do zbioru siana i słomy i pozwala produkować stabilne bele o foremnym kształcie, który nie zmienia się podczas przechowywania. Wersja Silage Pack prasy rolującej RB545 jest wyposażona w system owijania, dzięki czemu cały proces produkcji kiszonki może wykonywać jedna osoba, co pozwala oszczędzać cenny czas i pieniądze.

WYCZYSZCZONY POKOS

Udoskonalone podawanie materiału roślinnego i nowa konstrukcja rolek przekładają się na skuteczniejsze usuwanie powietrza z każdej warstwy materiału w beli uformowanej za pomocą prasy RB545. Efektem jest dokładniejsze zbieranie każdego materiału roślinnego z pola, wyższy stopień zgniotu beli, a tym samym redukcja liczby bel do transportu. W podbieraczu zastosowano również nowe koła podporowe w wersji nieruchomej lub samonastawnej.

KOMORA PRASY

Nowe, mocniejsze, formowane na zimno rolki w komorze prasy stanowią główny element konstrukcji pras RB545 i RB545 Silage Pack. Na ich powierzchni znajduje się dziesięć nowych karbów, które zapewniają obrót beli w każdych warunkach i przy belowaniu każdego materiału roślinnego. Nowa komora prasy posiada także nowy, bardziej wytrzymały układ przeniesienia napędu.

UCHYLNA PODŁOGA & WYSPRZĘGLANIE ROTORA

Alternatywą do korzystania z nowej podłogi uchylnej jest system wysprzęglania rotora. W przypadku zatoru materiału umożliwia on dokończenie beli znajdującej się w komorze prasy i wyrzucenie jej na zewnątrz przy odłączonym podbieraczu i rotorze, a następnie zajęcie się usunięciem zatoru.

HERMETYCZNE OWIJANIE

Oba modele prasy - RB545 i RB545 Silage Pack - posiadają na standardowym wyposażeniu system owijania siatką, który zapewnia skuteczne i estetyczne owinięcie gotowej beli oraz ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych, co pozwala belom utrzymać ich kształt przez długi czas. W modelu RB545 Silage Pack można opcjonalnie zastosować zamiast owijania siatką owijanie folią. Dzięki owijaniu bel folią bezpośrednio po wyjściu z komory prasy zapewnia on optymalne zabezpieczenie bel kiszonki.

STEROWANIE NA NOWYM POZIOMIE

Sterowanie prasami RB545 i RB545 Silage Pack odbywa się za pomocą magistrali ISOBUS zapewniającej maksymalnie prostą i wydajną pracę. Do maszyn można zamówić monitor AFS700 marki Case IH. Alternatywnie można je obsługiwać za pomocą posiadanego monitora AFS lub innego terminalu obsługi kompatybilnego ze standardem ISOBUS.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922