FIRMA
O nas
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Ładowacze czołowe
Stoll
Ładowarki
Case IH
Schaffer
Opryskiwacze
Berthoud
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Agro-Masz
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Jeantil
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Pronar
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
SKY Agriculture
Siew
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Case IH - SAFEGUARD CONNECT
Case IH - SAFEGUARD WARRANTY
MAX SERVICE - od Case IH
Serwis maszyn
Serwis STEYR
STEYR Protect
Finansowanie
Wnioski UE
Fabryczne
WIEDZA
Projekty Szkoleniowe
Projekt szkoleniowy Jastrząb - KONKURS
Projekt szkoleniowy Jastrząb - I edycja 2018
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS® od Case IH
AFS Academy
AFS Connect™
AFS Harvest Command
Odbiorniki
Dokładność AFS
ISOBUS
Oprogramowanie
Przekładnie CVT (CVX)
Rotorowa Rewolucja
System S-TECH dla STEYR
Systemy rolnictwa precyzjnego AFS®
MEDIA
Facebook
Sprzedajemy.pl
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Autoryzowany dealer      
PUMA X

WYDAJNA OBSŁUGA, JESZCZE PROSTSZA DO OSIĄGNIĘCIA

Te nieskomplikowane i proste w obsłudze maszyny to ekonomiczne narzędzia biznesowe, dzięki którym zamierzone prace wykonasz na poziomie, którego spodziewałbyś się od bardziej skomplikowanych ciągników. Wyposażenie Case IH Puma X możesz dostosować dokładnie do potrzeb, przy czym wybór modelu podstawowego nie oznacza oszczędności w doborze specyfikacji.
 

KOMFORT, KONTROLA I BEZPIECZEŃSTWO

Automatyczny napęd 4WD i system blokady mechanizmu różnicowego w modelach Puma X można automatycznie włączyć i wyłączyć zależnie od potrzeby. W ten sposób możesz osiągnąć pożądaną kombinację minimalnego poślizgu kół i maksymalnej ochrony podłoża. Oś przednia oferuje doskonałą jakość jazdy do przodu i bardzo precyzyjne i responsywne skręcanie. Komfort możesz zwiększyć wybierając opcjonalną amortyzację osi przedniej, która przeciwdziała wahaniom wzdłużnym ciągnika, powodowanym ciężkimi narzędziami instalowanymi z tyłu maszyny.

WYŻSZY POZIOM KORZYŚCI

Ciągniki Case IH Puma X są dostępne z ładowaczami czołowymi. Producent oferuje też ciągniki z fabrycznym przygotowaniem pod montaż ładowacza, przeznaczone do pracy jako system z modelem LRZ 150 ładowacza marki Case IH. Aby mieć pewność, że Twój ładowacz będzie współpracował z ciągnikiem Puma X przy optymalnej wydajności, producent proponuje bogatą ofertę łyżek, chwytaków i innych narzędzi. Dzięki temu użytkownik może łatwo dobrać optymalny osprzęt lub narzędzie do każdej pracy.

NIEDOŚCIGNIONY KOMFORT JAZDY

Wsiądź do ciągnika Puma i rozsiądź się w fotelu. Szybko zorientujesz się, że jest to środowisko pracy najwyższej klasy wykonane z najlepszych materiałów. Zaprojektowane przez inżynierów, którzy przeanalizowali potrzeby operatorów ciągników oraz w którym elementy sterowania zostały rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić możliwie najbardziej bezwysiłkową obsługę.

INTUICYJNA OBSŁUGA, KTÓRA POZWALA ZACHOWAĆ PEŁNĄ KONTROLĘ

Jeśli korzystałeś już z ciągnika Puma X, dobrze wiesz, jak intuicyjne jest jego sterowanie. Jeśli nie, wsiadaj i przekonaj się już dziś! Oto maszyny stworzone dla tych, którzy rozumieją ciągniki, a tym samym rolnictwo. Ciągniki Puma X z ładowaczem czołowym LRZ marki Case IH są proste w sterowaniu, zwrotne podczas manewrowania i oferują możliwość doposażenia kabiny w specjalny, doskonale dopasowany joystick sterujący.

MOC I WYDAJNOŚĆ

Konstrukcja ciągników Puma X czerpie z założeń konstrukcyjnych silników FPT najnowszej generacji, zgodnych z normą Stage IV, tworząc serce układu napędowego zbudowanego w sposób pozwalający uzyskać najwyższe osiągi przy najcięższych pracach. Trwałe, oszczędne, niezawodne i wytrzymałe – dostarczają stale najwyższą moc i moment obrotowy oraz zapewniają całkowitą niezawodność.

DO WSZELKICH ZADAŃ

Choć prawdą jest, że Puma X to modele podstawowe, przekładnia w standardowych ciągnikach Puma X jest bardziej zaawansowana. W tych „podstawowych” maszynach zastosowano przekładnię PowerShift 18x16 40 km/h z czterema zakresami przełożeń niewymagającymi użycia sprzęgła. Oferowany bieg pełzania zapewnia dodatkowe dziesięć zakresów jazdy do przodu, do osiągnięcia przełożenia 28/6, a ponadto dostępna jest 6-biegowa przekładnia PowerShift 19x6, która zapewnia maksymalną prędkość jazdy 40 km/h przy obniżonych obrotach silnika lub prędkość maksymalną 50 km/h.

RÓŻNORODNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ

W układzie hydraulicznym modeli PUMA X zastosowano osiowo-tłoczkową pompę o zmiennej wydajności, o wydatku maksymalnym 110 l/min, gwarantującym skuteczne działanie. Układ hydrauliczny w tylnej części modeli Puma X zaskakuje wysoką wartością maksymalnego udźwigu zaczepu, który wynosi 8257 kg. W tylnym układzie hydraulicznym dostępne są nawet 4 zawory hydrauliki zewnętrznej, a udźwig przedniego zaczepu dostępnego jako opcja wynosi nawet 3568 kg.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922