FIRMA
O nas
Nasze oddziały
Praca
Praktyki
Polityka prywatności
MASZYNY
Ciągniki
Case IH
Steyr
Kombajny
Axial-Flow 140 Series
Axial-Flow 240 Series
Axial-Flow 250 Series
Hedery
Ładowarki teleskopowe Farmlift
Prasy zwijające
Prasy zwijające Case IH
Ładowacze czołowe STOLL
Ładowacz czołowy Stoll EcoLine FE
Ładowacz czołowy Stoll ProfiLine FS FZ
Ładowacz czołowy Stoll Solid
Maszyny rolnicze i komunalne PRONAR
Przyczepy i rozrzutniki
Maszyny do zbioru zielonki
Maszyny komunalne
Maszyny rolnicze JEANTIL
Wozy Asenizacyjne
Rozrzutnik EVR
Rozrzutnik EPR
Rozdrabniacz Słomy
Maszyny rolnicze - Sulky
Siewniki
Maszyny uprawne
Rozsiewacze
Maszyny rolnicze AGRO-MASZ
Orka
Uprawa
Podorywka
Siew
Nawożenie Mineralne
Wały
Maszyny rolnicze Grégoire-Besson
Pługi
Brony talerzowe
Narzędzia z zębami
Ładowarki Schaffer
Maszyny budowlane
Maszyny rolnicze
Wozy Paszowe Falke Maschinenbau
Paszowozy Jednoślimakowe
Paszowozy Dwuślimakowe
Opryskiwacze polowe - BERTHOUD
Małe Zawieszane
Duże Zawieszane
Przyczepiane
Samojezdne
Pozostałe maszyny rolnicze
WYPRZEDAŻ
PROMOCJE
USŁUGI
Części zamienne
Katalog części zamiennych
Sprzedaż części
Sklep internetowy
Sprzedaż Stihl i Viking
Serwis maszyn
Finansowanie
Wnioski UE 2014-2020
Fabryczne
WIEDZA
MEDIA
Facebook
Prasa On-line
Youtube
OLX
OLX części zamienne
OTOMOTO
KONTAKT
SKLEP
PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA
STEIGER AND QUADTRAC

CASE IH Steiger & Quadtrac

8 MODELI W ZAKRESIE MOCY OD 370 DO 620 KM
Żadnych kompromisów dla maksymalnej produktywności - udowodniono to bijąc rekord świata w 24- godzinnej orce.

Najpotężniejsze ciągniki na rynku z serii Quadtrac i Steiger marki Case IH wyznaczają nowe standardy w dziedzinie komfortu i obsługi, a technologia HI-eSCR polegająca na redukcji szkodliwych emisji zapewnia ogromną moc i oszczędność paliwa. Te maszyny to mistrzowie wydajności dla rolników prowadzących działalność na dużą skalę.

KOMFORT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Ciągniki Quadtrac i Steiger wyposażono w największą w branży kabinę zapewniającą najlepszą na rynku widoczność w pełnym polu widzenia 360°. Układy zawieszenia kabiny i fotela gwarantują luksusowo płynną jazdę, a na dodatek operator może zwiększyć komfort pracy dzięki nowej opcji wentylowanego fotela. Ta cicha kabina z wydajnym układem klimatyzacji elektronicznej stwarza najlepsze środowisko pracy, jakiego mógłbyś pragnąć.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Podłokietnik Multicontroller sprawia, że wszystkie elementy sterujące masz dosłownie na wyciągnięcie ręki. Powiększone podświetlane przyciski doskonale ułatwiają obsługę i zwiększają wygodę pracy. Zintegrowany panel sterowania umożliwia błyskawiczne odczytywanie wszystkich potrzebnych informacji, natomiast monitor AFS Pro 700 wyświetla ogół danych dotyczących ciągnika i narzędzi.

TYLKO HI-ESCR – BEZ KOMPROMISÓW

Silnik o pojemności 12,9 litra z wysokociśnieniowym układem wtryskowym common rail wyposażony w 2-stopniową turbosprężarkę i nowy układ chłodzenia zapewnia najwyższą moc w swojej klasie. Ciągniki z serii Steiger i Quadtrac spełniają wymagania norm emisji Stage IV dzięki zastosowaniu technologii HI-eSCR bez użycia filtra cząstek stałych. Oto sprawdzona technologia, która daje moc i oszczędność paliwa bez żadnych kompromisów.

PŁYNNE DZIAŁANIE

Płynna zmiana biegów dzięki niezawodnej przekładni sprawia, że nawet praca przez cały długi dzień w polu wydaje się lekka. Przekładnia full Powershift 16 x 2 zapewnia prędkość drogową 37 km/h. Układ automatycznego zarządzania wydajnością (APM) doskonale ułatwia jazdę ciągnikiem Quadtrac lub Steiger. Teraz możesz zmieniać prędkość docelową w niezmiernie prosty sposób za pomocą zintegrowanej rolki, czyli dokładnie tak jak w ciągnikach z przekładnią bezstopniową (CVX). W tych ciągnikach dosłownie wszystko sprzyja maksymalnemu zwiększeniu komfortu i wydajności.

PO PROSTU SPRAWNOŚĆ

Układ z kompensacją ciśnienia przepływu (PFC) typu parallel priority dostarcza dokładnie takie natężenie przepływu i ciśnienie, jakiego wymaga dane zastosowanie ciągnika. Żadnych strat. Potężny układ hydrauliczny obejmujący nawet 8 zaworów zdalnych zapewnia różne opcje, dzięki którym możesz uzyskać maksymalny przepływ w zakresie od 159 do 428 litrów na minutę. Aby zwiększyć siłę pociągową, zastosowano belkę zaczepową Centre Pull podłączoną do głównego przegubu. Dzięki prędkości WOM 1000 obr./min i prędkości obrotowej silnika 2000 obr./min możesz dysponować pełną mocą zawsze, gdy jej potrzebujesz.

ZWINNY I ZWROTNY W POLU

Konstrukcja oparta na czterech niezależnych gąsienicach zapewnia maksymalną przyczepność przy minimalnym ubijaniu gleby. Ten sprawdzony projekt wyklucza poślizg pomiędzy kołem napędowym a gąsienicą, ponieważ napęd zębaty działa ciągle w każdych warunkach. Cztery gąsienice współpracują, wspólnie dostarczając więcej mocy do poruszania ciągnika. Na drodze zaawansowana konstrukcja gąsienic zapewnia płynną, cichą jazdę bez uciążliwych drgań. Mimo wielkich rozmiarów ciągnik Steiger ma niezwykle krótki promień skrętu wynoszący zaledwie 4,20 m, nawet z podwójnymi kołami.

STWORZONE DO ROLNICTWA PRECYZYJNEGO

Możesz zawsze polegać na fabrycznie zamontowanym układzie naprowadzania automatycznego AFS AccuGuide™, który pomoże Ci osiągnąć niespotykany wcześniej poziom wydajności w pracach polowych. Instalacja fabryczna daje pewność, że u kład został zamontowany prawidłowo i poddany wszechstronnym testom. Możesz dowolnie wybierać z pełnej gamy rozwiązań naprowadzania zapewniających poziom dokładności do 2,5 cm. Natomiast aby maksymalnie zwiększyć wydajność, skorzystaj z opcjonalnej funkcji xFill, która utrzyma ciągnik na odpowiedniej trasie mimo chwilowej utraty sygnału korekcyjnego. Zintegrowany monitor AFS 700 Pro zawiera wszystkie niezbędne dane dostępne jednym rzutem oka: od zużycia paliwa do mocy silnika i WOM. Umożliwia również sterowanie narzędziami zgodnymi ze standardem ISOBUS i uruchamianie układu automatycznego naprowadzania w ciągniku.

POBIERZ BROSZURĘ

Newsletter:
Firma PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI podejmie uzasadnione starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej strony internetowej była dokładna i aktualna, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości strony. Niektóre informacje znajdujące się na stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane na stronie mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą. Firma PPHU Farmasz Sobciński zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany specyfikacji produktu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu, należy kontaktować się z właściwym Przedstawicielem regionalnym lub Działem Handlowym naszej firmy. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.

PPHU FARMASZ SOBOCIŃSKI
Jerzy Sobociński
Stare Koluszki 28
95-060 Brzeziny

SERWIS CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. +48 46 874 37 06

GŁÓWNY MAGAZYN I SPRZEDAŻ CZĘŚCI
tel. +48 46 874 32 28

SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I MASZYN
tel. 664 559 922